Львівська школярка здобула "срібло" на чемпіонаті України з художньої гімнастики

На чемпіонаті України з художньої гімнастики перемогла львів'янка

Львівська школярка Катерина Півторак посіла 2 місце у загальному заліку Чемпіонату України з художньої гімнастики та стала срібною призеркою.

Про це повідомила ЛОДА.

Чемпіонат України з художньої гімнастики відбувався серед учнів упродовж п’яти днів у Вінниці. Серед представників Львівщини школярка Катерина Півторак продемонструвала найкращий результат.

Інші представниці області, які змагались у багатоборстві, вправах з обручем, м’ячем, булавами та стрічкою увійшли в 10-ку кращих, зокрема Валерія Вєренцова посіла четверте місце, а Вікторія Гринькевич стала п’ятою.

Більше новин про спортсменів Львівщини

• Збірна України завоювала чотири медалі на чемпіонаті Європи зі спортивної акробатики, що проходив в Італії. Серед медалістів є львів’яни.
  • 24 жовтня в столиці Угорщини завершився Чемпіонат світу з гирьового спорту. У ньому взяли участь 460 спортсменів із 32 країн світу. 19-річна представниця з Львівщини Анжеліка Намєснік здобула перше місце ​в естафеті у поштовху гир від грудей серед дорослих, у поштовху гир за довгим циклом серед юніорів.
  • 18-річна вихованка Львівського фахового коледжу спорту Олександра Хоменець посіла третє місце на чемпіонаті світу серед дорослих, який проходить в Осло (Норвегія).