Львівські спортсмени здобули 5 золотих медалей на чемпіонаті України з плавання. Фото

Спортсмени Львова привезли 5 золотих медалей  чемпіонату з плавання - фото

Львівські спортсмени на чемпіонаті України з плавання завоювали 5 золотих медалей та по одній бронзовій і срібній. Змагання проходили у Дніпрі.

Про це повідомили у НОК України у Львівській області.

6 грудня закінчився останній день змагань з плавання. Спортсмени зі Львова перемогли у низках категоріях та здобули медалі чемпіонату України.

17-річний Георгій Лукашев здобув три "золота". Він став переможцем у таких дистанціях:

• 1500 м вільним стилем
  • 200 м батерфляєм
  • 400 м комплексним плаванням

Георгій Лукашев

Ще одне золото для Львова здобув Олег Кусь. 19-річний хлопець переміг на дистанції 50 м на спині. Його тренує Любов Карпа.